Tere külaline, võite sisse logida või registreeruda
home   wishlist   account   shopping_cart   checkout   search
Teie ostukorv on tühi!

Ostutingimused

Ostutingimused

Müüja

Meenete müüja on mittetulundusühing Eesti Loomakaitse Selts (edaspidi ka ELS), registrikood 80118299.

Meened

Pakume epood.loomakaitse.ee veebipoes müügiks heategevuslikul eesmärgil erinevaid loomade kaitset tunnustavaid ja ka ELSi tutvustavaid meeneid. Osa meenetest on meile annetatud heatahtlike toetajate poolt.

Meenete valimine ELS epood.loomakaitse.ee veebipoes

Sirvi veebipoe lehekülge ning leia omale sobivad heategevusalased meened.  Meened on jaotatud liikide kaupa. Vali sobiv meenete liik ning sirvi tooteid. Iga toote juures on ära toodud selle hind ja täpsem kirjeldus. Fotod on illustratiivse tähendusega, ent peaksid andma hea ettekujutuse  meene olemusest.

Avalehelt leiad ka otsingumootori, mille abil on Sul võimalik soovitud tooteid otsida märksõna järgi.

Kui leiad sobiva toote, vali soovitud kogus ning paiguta toode ostukorvi klõpsates rohelisele "lisa ostukorvi" nupule. Ülevaate ostukorvi sisust saad veebilehekülje päises paremal servas asuvale kassi liivakasti ikoonile klõpsates või „Ostukorv“ nupu alt, mis näitab valitud toodete arvu ja kogusummat.

Liigu sealt edasi "vormistage tellimus" nupule klõpsates. Ostukorvis saad valida soovitud kohaletoimetamise viisi.

Ostutehing ja tasumine

Ostu vormistamiseks ava ostukorv, vali kohaletoimetamise viis, nõustu tingimustega ning jätka.  Esita meile tellija ning tarne kohta õiged andmed. Peale andmete sisestamist ja tellimuse kinnitamist  ja maksmist loetakse ost sooritatuks.

Tasuda tuleb koheselt peale tellimuse kinnitamist pangalingiga kas SEB või Swedbanki kaudu. 

Meenete kohaletoimetamine

Tooted toimetatakse tellijani ainult Omniva pakiautomaadis.

Postitamise aeg ja kohaletoimetamise kiirus

Postitame Sinu tellitud meened enamasti hiljemalt seitsme (7) tööpäeva jooksul.  Seejärel toimetab kauba Teieni teenusepakkuja.  Erandjuhtudel võib kauba postitamine võtta rohkem aega, sellisel juhul teavitame Sind sellest eraldi telefoni või e-kirja teel.

Pretensioonide esitamine ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

Eesti Loomakaitse Selts vastutab epood.loomakaitse.ee veebipoes müügil olevate toodete nõuetelevastavuse ja puuduste eest ning pretensioonide esitamise tähtaeg on 14 päeva alates kauba kättesaamisest. Probleemide ilmnemisel palume pöörduda meie poole edasiste juhiste  saamiseks.

Müüja ei vastuta:

  1. Ostja poolt rikutud toote nõuetelevastavuse eest.
  2. Toote mittesihipärasest kasutamisest tingitud vigastuste/puuduste eest.

Avastades toote nõuetele mittevastavuse, oled kohustatud meid sellest teatama viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul aadressil epood@loomakaitse.ee või telefonil +372 5267117

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Sul õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada toode.

Tellimuse tühistamine 14 päeva jooksul

Sul on õigus 14 päeva jooksul toode vigastamata kujul ning originaalpakendis meile tagastada. Kui pakend on avamata ning toode rikkumata, tagastame ostusumma. Tellitud toote kohaletoimetamise kulu me ei hüvita. Tellimuse tühistamiseks palume täita ankeedi epood.loomakaitse.ee all lehel oleva menüünupu „Toote tagastus“ http://epood.loomakaitse.ee/index.php?route=account/return/insert   täites  ankeedis olevad kohustuslikud väljad. Raha kanname tagasi 7 päeva jooksul peale toote tagastamist samale kontole, millelt ülekanne  tehti.


Konfidentsiaalsus ja kliendi õigused

Eesti Loomakaitse Selts ei levita Sinu isikuandmeid kolmandatele osapooltele v.a transporditeenuse osutamiseks vajalik info. Sul on õigus nõuda oma andmete kustutamist epood.loomakaitse.ee andmebaasist.

Oleme  siiralt huvitatud kõikide küsimuste ja arusaamatuste lahendamisest ostjatega. Probleemide ilmnemisel palume Sul koheselt võtta meiega ühendust telefonil +372 5267117 või e-kirja teel aadressil epood@loomakaitse.ee

Kliendil on õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse.

Eesti Loomakaitse Selts © 2022