Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /data02/virt33691/domeenid/www.loomakaitse.ee/epood/vqmod/vqmod.php on line 533
Warning: ini_set(): Headers already sent. You cannot change the session module's ini settings at this time in /data02/virt33691/domeenid/www.loomakaitse.ee/epood/system/library/session.php on line 7Warning: ini_set(): Headers already sent. You cannot change the session module's ini settings at this time in /data02/virt33691/domeenid/www.loomakaitse.ee/epood/system/library/session.php on line 8Warning: session_set_cookie_params(): Cannot change session cookie parameters when headers already sent in /data02/virt33691/domeenid/www.loomakaitse.ee/epood/system/library/session.php on line 10Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /data02/virt33691/domeenid/www.loomakaitse.ee/epood/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data02/virt33691/domeenid/www.loomakaitse.ee/epood/vqmod/vqmod.php:533) in /data02/virt33691/domeenid/www.loomakaitse.ee/epood/index.php on line 177Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data02/virt33691/domeenid/www.loomakaitse.ee/epood/vqmod/vqmod.php:533) in /data02/virt33691/domeenid/www.loomakaitse.ee/epood/system/library/currency.php on line 45 Delia Randmäe “Maailmapäästmise muinasjutt”
 
Tere külaline, võite sisse logida või registreeruda
home   wishlist   account   shopping_cart   checkout   search
Teie ostukorv on tühi!

Delia Randmäe “Maailmapäästmise muinasjutt”

Delia Randmäe “Maailmapäästmise muinasjutt”
Mudel: Delia Randmäe “Maailmapäästmise muinasjutt”
Saadavus: 17
Hind: 8.00€
Kogus:  
      

Delia Randmäe muinasjuttu “Maailmapäästmise muinasjutt” iseloomustavad mõnus huumor, vahvad võrdlused ning igapäevased tarkuseterad. Muinasjutus on silmaringi avardavaid teemasid, leidub viiteid muistenditele ning lugeja puutub kokku paljude tuntud muistendi- ja muinasjututegelastega, kes on autori väljamõeldud tegelastega toredasti kokku sobitatud. Keerulised olukorrad lahendatakse vägivallata ning tähelepanu juhitakse inimlikele teemadele nagu mõistmine, kaastunne ja leppimine. Jutt paneb naerma ja loob liigutuspisara silmanurka, loob põnevust ja paneb elu üle arutlema, virgutab loomevõimet ja üllatab /…/ Evelin Laanesaar, Pärnu klubi “Luuletaeva Latern” juhataja.
 
Raamatus on 80 lehekülge, B5 formaadis, pehmed kaaned, toimetas Heli Hallik. 
 
Toimetaja poolne kommentaar: Nende kaante vahel on peidus armas muinasjutt, mis sobib lugemiseks nii üksi, kahekesi kui ka suurema seltskonnaga. Olenemata lugeja või kuulaja vanusest, peaks igaühele jätkuma parasjagu põnevust, aga ka avastamis- ja äratundmisrõõmu. See lugu jääb tahes-tahtmata pikemaks ajaks meelde, nagu on jäänud Karupoeg Puhh, Viplala, Naksitrallid jt. lood maailma päästmisest ning selle paremaks muutmisest.
Eesti Loomakaitse Selts © 2023