Tere külaline, võite sisse logida või registreeruda
home   wishlist   account   shopping_cart   checkout   search
Teie ostukorv on tühi!

Raamat "Heasse vormi koos koeraga"

Raamat "Heasse vormi koos koeraga"
Mudel: Raamat "Heasse vormi koos koeraga"
Saadavus: 8
Hind: 9.00€
Kogus:  
      

«Heasse vormi koos koeraga» on sinu ja koera tervisega tegelev teejuht. Ajal, kui koerte ja inimeste rasvumine on kõigi aegade suurim ja mõlema liigi sportlik aktiivsus näitab jätkuvalt kahanemise märki, on aeg asuda teadlikele tegudele. Sellest raamatust leiad kõik, mida sul on vaja teada:

  • ülekaalulisuse ohtudest,
  • treenimise füüsilisest ja psühholoogilisest kasust,
  • tervislikest toitumis- ja treeningprogrammidest teile mõlemale,
  • kuidas koos koeraga ohutult ja nauditavalt treenida.

Jalutamisest ja sörkimisest pallimängude ja takistusribani – õpi saavutama vormi, kaotama kilosid, olema õnnelik ja veetma mõnusalt aega ning tee seda koos koeraga. Aita koeral kilodest vabaneda ja aja end vormi tegevustega, mida te mõlemad naudite. Kasu on vastastikune. 

Karen Sullivan on toitumisspetsialist ning tervise ja vormisolekuga seotud raamatute ja artiklite (sealhulgas hulk teoseid koertest) autor. Ta on juhatanud rasvumisteemalisi konverentse ja teinud koostööd rahvusvahelise rasvumisfoorumiga (International Obesity Forum), et määratleda täpsed eesmärgid, mille suunas tegutseda. Ta on mitmete ajalehtede ekspertnõukogu liige, peab toitumisalaseid loenguid ja esineb regulaarselt raadios ning televisioonis.

Lehekülgi: 112 lk

Kirjastus: Kirjastus Koolibri, 2008

 
Eesti Loomakaitse Selts © 2024